444 1 657

RANDEVU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

image

Beylikdüzü Şubesi

+90 (212) 855 27 27

Şube Bilgileri
image

Esenler Şubesi

+90 (212) 431 06 06

ŞUBE BİLGİLERİ
image

Sultangazi Şubesi

+90 (212) 667 35 35

ŞUBE BİLGİLERİ
image

Topkapı Şubesi

+90 (212) 558 32 32

ŞUBE BİLGİLERİ

Tedavilerimiz

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde tedavi memnuniyeti birinci hedefimizdir.

CERRAHİ TEDAVİLER

Çene kemiğine kaynaşmış ve anormal pozisyonlu bir dişin (röntgenle tespit edilmiş) ileride yol açacağı zararlar göz önüne alınarak çekimine karar verilebilir.
Devamı için tıklayınız.

İMPLANTOLOJİ

Dental implant, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemeden yapılan yapay diş köküdür.
Devamı için tıklayınız.

DİŞ BEYAZLATMA

Beyazlatma dişlerin diş yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan kalıcı olmayan renklendirmeleri giderme işlemidir.
Devamı için tıklayınız.

KURON KÖPRÜ PROTEZLER

Dişlerin ağız içerisinde görülen kısımlarını restore etmeye yarayan ve çeşitli materyallerden yapılan protezlerdir.
Devamı için tıklayınız.

Sosyal Medya'da Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak; implant, ortodonti, diş beyazlatma, porselen, zirkonyum kaplama, yaprak diş, inley-onley uygulamaları, estetik dolgular, gülüş tasarımı, gibi estetik diş hekimliği uygulamalarının yanı sıra diş çekimi, kanal tedavisi, diş taşı temizleme, çene cerrahisi uygulamaları gibi ağız ve diş sağlığınızla ilgili her çeşit sorunlarınızın giderilmesine yardımcı oluyoruz. Sizlere ulaşabilmek için sosyal medya kanallarını etkin bir şekilde kullanıyoruz ve çeşitli bilgiler paylaşıyoruz… Bizi sosyal medyada takip edin, kampanya ve bilgilendirmelerimizi kaçırmayın!

Kış Gelmeden Diş Tedavilerinizi Yaptırmayı Unutmayın!

    Diş hassasiyeti; sıcak, soğuk, ekşi, şekerli yiyecek ve içeceklerin dişlerde sızlama meydana getirmesi durumudur. Günümüzde oldukça sık karşılaşılan bu rahatsızlık, özellikle diş eti çekilmesi sonrası açığa çıkan kök yüzeyiyle ilişkilidir. Diş gıcırdatma sonrası birbirine sürtünen dişlerin mine tabakasındaki aşınma, hassasiyetin bir diğer önemli sebebidir. Gereğinden fazla bastırarak dişleri fırçalamak veya asitli yiyecek ve […]

Sonbahar’da en güzel gülüşler sizin olsun!

Siz yeter ki gülümseyin, diş tedavilerinizle biz ilgileniriz. Uzman Diş Hekimlerimiz ve güler yüzlü personelimiz ile sizlere mutlu tedaviler vermek için çalışıyoruz. Dünya standartlarında alt yapımızla, hepa-filtre ve yüksek teknoloji sterlizasyon sistemlerimizle, modern şubelerimizle sizlerin en mutlu tedaviyi alabilmesi için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Sahte veya düşük standartlı ürün ve sarf malzemelerini kesinlikle kullanmıyor, yaptığımız her […]

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram
WhatsApp
Messenger