Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

İmplant Tedavileri ile Gülüşünüz Eksik Olmasın!

İmplant doğal dişlerin fonksiyon ve estetiğini sağlayan en iyi alternatiftir. İmplantlar geleneksel protezlere oranla çok daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlar ve yüzünüzde doğal bir görüntüyü beraberinde getirir.

Diş eksikliğinde diğer bütün dişler de buna bağlı olarak yer değiştirirler. Eksik dişin karşılığındaki diş ile önündeki ve arkasındaki dişler bu boşluğa doğru hareket ederek çarpıklığa neden olabilir. Bu durum dişlerde aralanmalara yol açar ve alt üst dişlerin kapanış düzeni kaybedildiği için buralarda daha fazla yiyecek artığı birikimi olacaktır. Bu da diş çürüklerinin artmasına, diş eti hastalıklarının oluşmasına sebep olacaktır. Bundan daha da önemlisi ise diş eksikliği, çene ekleminde çeşitli sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Çene eklemindeki sorunlar tedavisi ve geri dönüşü çok daha zor olan tedavileri gerektirebilir. Diş eksikliği birden fazla olduğunda ise daha fazla sorun ortaya çıkabilmektedir…

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 10 yıldan fazla deneyimimizle, 20.000’den fazla implant uygulaması gerçekleştirmiş Uzman Diş Hekimlerimizle çok güçlüyüz!

Sizlere en mutlu tedaviyi verebilmemiz için şubelerimize bekleriz…
Beylikdüzü | Esenler | Sultangazi | Topkapı
www.esnan.com.tr
444 1 657

Beğen ve takip et
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram
WhatsApp
Messenger