Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bozuk Tuşlarla Güzel Müzik Çalamazsınız!

Bir piyanoda eksik veya bozuk tuşlarla güzel bir melodi çıkaramayacağınız gibi eksik ve/veya problemli dişlerle de besinleri güzel çiğneyemez, sindirim sisteminize ve hatta koroner sisteminize zarar vermeye başlarsınız.

Sağlığınız beslenmeyle, beslenme ise ağzınızda başlar. Bu nedenle dişlerinizin sağlığı ve bakımı oldukça önemlidir. Diş eksikliğinde implant tedavisi, şekil bozukluklarında zirkonyum kaplama ve benzeri tedaviler, kurtarılabilecek dişlerde kanal tedavisi, çapraşık dişlerin tedavisinde ortodonti tedavileri gibi tedaviler uygulanır.

Estetik diş tedavileri ile özgüveniniz tekrar sağlanır, gülüş tasarımı ile rahat gülmenizi engelleyen şekilsel bozukluklar ortadan kaldırılarak seve seve gülmeniz sağlanır. Güldüğünüzde “kortizol”, “adrenalin” ve “dopamin” hormonlarınız seviyeleri düzenlenir ve stres ve strese bağlı rahatsızlıklarınız azalır veya yok olur, bağışıklık sisteminiz güçlenir, kan basıncı seviyeniz normalleşir, kalp fonksiyonlarınız normale döner… En önemlisi gülmek güven oluşturup sosyal hayatta zorluklarla mücadele etmenizi kolaylaştırır.
Kısacası ; rutin kontrol ve diş tedavileriniz için şubelerimize bekleriz 🙂

Beylikdüzü | Esenler | Sultangazi | Topkapı

www.esnan.com.tr

444 1 657

#esnan #diş #dişsağlığı #istanbuldiş #estetikdiştedavisi #gülüştasarımı #zirkonyum #implant #dişbeyazlatma #ortodonti #inley #onley #kanaltedavisi #porselendiş #lamine #dişteli #lingual #şeffafaparey #dişhekimi #dişhastanesi #dişkliniği #istanbul #beylikdüzü #esenler #yüzyıl #sultangazi #sultançiftliği #topkapi #cevizlibağ #merkezefendi

Beğen ve takip et
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram
WhatsApp
Messenger