Fiyat Alın

Diş Tedavileriniz için fiyat alın, internet sitemiz üzerinden veya whatsapp hattımız üzerinden hasta temsilcilerimizle canlı görüşün

Hekiminize Danışın

Sorularınızı Hekimlerimlerimize yazın. En kısa sürede size dönüş yapalım

Sizi Arayalım

7/24 ne zaman isterseniz numaranızı bırakın, ne zaman aranmak istediğinizi belirtin sizi arayalım

Daima Hizmetinizdeyiz

Sitemizdeki Canlı Sohbet özelliğimiz, Whatsapp Hattmız, Telefonlarımız ve Sosyal Medya Hesaplarımız ile tüm iletişim kanalları ile hizmetinizdeyiz

Dental implant, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemeden yapılan yapay diş köküdür.

Estetik diş hekimliği; hastanın yüzü ile uyumlu ve doğal görünümlü, kozmetik uygulamaları da içeren tedavi şeklidir.

Ortodontik tedaviler sizi daha güzel bir gülümsemeye kavuşturmakla birlikte, dişlerin birbirleriyle ilişkilerini düzelterek daha iyi fonksiyon gören dişlere ve çene eklemine sahip olmanızı sağlar.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), çocuğun doğumdan başlayarak süt dişlerinin tamamının değiştiği 12-13’lü yaşlarla kadar uzanan süreçte, süt ve kalıcı dişlerinin korunması ve tedavisi ile ilgilenmektedir.

Site içerisinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram
WhatsApp
Messenger